05326745495
bilgi@tezimiduzenle.com

Nasıl Çalışıyoruz ?

Tez Düzenleme - SPSS Veri Analizi - Tez Yazım Kılavuzuna Göre Düzenleme

Tez Düzenleme hizmeti kapsamında; Kapak sayfaları, İçindekiler, Tablo Listesi, Şekiller Listesi, Kısaltmalar Listesi, Sayfa Numaraları, Sayfa kenar boşlukları vb. düzenlemeleri, Tez Yazım kılavuzunuzda yer alan kurallara göre, tez düzenlemenizi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz düzenleme işlemlerinde, ödemeyi en son almaktayız. Yapmış olduğumuz tüm işlere hiçbir öğrencinin işini bitirmeden, hiçbir şekilde ön ödeme talep etmemekteyiz. 

Tez Düzenleme sürecimiz şu şekilde başlamaktadır; Öncelikle tezinizi ve tez yazım kılavuzunuzu bize gönderiyorsunuz. Ardından biz sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Kabul etmeniz doğrultusunda, tezinizin düzenleme işlemine başlıyoruz. Tez Düzenleme işlemi başladıktan sonra, teslim süremiz 1 gündür ve tezinizi tez yazım kılavuzunuzda yer alan kurallara göre, düzenlemesi bittikten sonra teslim etmekteyiz. Bu süre zarfında, hiçbir ön ödeme ve kapora almıyoruz. Tez düzenleme işlemi bittikten sonra, size sunulan fiyat teklifini ödemesi gerçekleştirildikten sonra, tarafınıza tezinizi  PDF ve Word formatında size teslim ediyoruz. Tezinizi size teslim ettikten sonra, Enstitünüzün  tezinizde belli başlı hatalar bulursa, bunların düzenleme işlemini de hiçbir ücret almadan yapıyoruz.

Tez düzenleme hizmeti dışında, SPSS veri analizi, İntihal(Benzerlik) Raporu alma, İntihal(Benzerlik) oranı düşürme vb. hizmetlerde vermekteyiz. Yine bu hizmetleri gerçekleştirirken, sizlerden hiçbir ön ödeme talep etmiyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

6 cevap

  1. Jale G. dedi ki:

    Tez düzenleme merkezi olarak, tezimi 3 saat içerisinde düzenlediler ve vermiş oldukları hizmetten çok memnun kaldım. Kendilerine bu konuda teşekkür ediyorum ve çok güvenebileceğiniz bir sayfa. Diğer tez düzenleme merkezlerini aradığımda ücreti peşin istediler bu nedenle güvenim sarsıldı. Oysa ki bu ekip ücreti istemiyor ve tezi size göstermeden bir ücret almıyorlar. Bu nedenle güvenip tez düzenlememi bu sayfaya yaptırdım. Çok güvenebileceğiniz bir ekip.

  2. Bekir dedi ki:

    Tezimde yaşamış olduğum düzenleme ile ilgili hemen yardımcı oldular teşekkürler

  3. Alparslan dedi ki:

    SPSS veri analizi konusunda çok deneyimli ve iyi bir ekip, analizimi hocam bile bilmiyorken bu sayfadan yardım aldım yoksa mezun olamayacaktım. Tam anlamı ile güvenebileceğiniz harika bir analizci. Üstelik ödemeyi de enson alıyor bu bana güven veren en önemli noktası. teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara